Як вести бізнес в Україні

Вже багато років ми публікуємо різні видання нашого юридичного довідника "Doing Business in Ukraine". Останнє видання – це вичерпний аналіз українського ділового законодавства та практики, що містить 650 сторінок дуже цінної інформації (зміст). Наш довідник добре сприймається іноземцями, включаючи дипломатів, банкірів та багатонаціональними компаніями. Нижче ви знайдете кілька коментарів з цього приводу:

«Книга під назвою Doing Business in Ukraine очевидно є результатом значних зусиль і буде неоціненним джерелом для вирішення проблем, особливо в галузі оподаткування. Я подбаю про те, щоб мої банківські колеги дізналися про публікацію».

Julian Exeter, Senior Economist, EBRD.

 

«Для мене довідник Doing Business in Ukraine – це незамінний та легкий у використанні посібник з широкого ряду законодавчих питань у процесі здійснення бізнесу на території України. Він також допомагає мати "другу думку" щодо того, що ваші місцеві ділові партнери говорять вам щодо законів чи процедур. Ця "друга думка" особливо потрібна, оскільки ми виявили, що більшість місцевих ділових партнерів не завжди обізнані про швидкі зміни законодавчої сфери в Україні».

David Zak, CFO, Vetropack Group

 

«Якщо ви розвиваєте бізнес в Україні як іноземець, вам потрібні інструкції. "Doing Business in Ukraine" - цінний інструмент для моєї компанії, а також для моїх потенційних клієнтів для кращого розуміння цієї дивовижної країни. Розвивати бізнес на території України не складно, але він відрізняється від багатьох західних європейських країн, і тому вам потрібні партнери, які могли б допомогти вам приймати правильні рішення».

Helge Ranvik, CEO, Scandinavian House AS

 

«Ваше дуже цікаве видання "Doing Business in Ukraine" буде дуже корисним для цього Посольства. Я щиро вітаю вас із постійною та ефективною роботою вашої фірми»

Fernando J. Belloso, Ambassador of Spain

 

«Алекс Фрішберг та його чудовий юридичний довідник "Doing Business in Ukraine" в Україні забезпечували цінну юридичну консультацію та коментарі для мене та Корейського Посольства з моменту мого прибуття у 2008 році. Крім того, Алекс доніс до мене практичну точку зору на розуміння великих потенціалів України. Я дуже ціную його внесок».

Park Ro-Byug, Ambassador, the Embassy of the Republic of Korea to Ukraine.

 

«Дякую вам велике за вашу чудову книгу "Doing Business in Ukraine", яка буде дуже цінною для нашої роботи».

Renato L. R. Marques, Ambassador of Brazil to Ukraine

 

«Юридичний довідник "Doing Business in Ukraine" – це вичерпне видання про українське корпоративне законодавство. Я впевнений, що він буде дуже корисним для нас. Велике вам дякую, і ми чекаємо з нетерпінням продовження нашої співпраці в майбутньому».

I Gusti Putu Gede, Counsellor, the Embassy of the Republic of Indonesia in Kyiv

 

«Всі мої колеги, а також я особисто, насолоджуються юридичним довідником "Doing Business in Ukraine" з моменту його першого видання, і ми будемо раді отримувати кожне нове видання щоразу, коли воно буде опубліковане. Нове видання по суті переглянуто та виправлено новими відповідними розділами. Юридичний довідник може бути рекомендований як новоприбулим в Україну для створення бізнесу, так і досвідченим компаніям та фірмам, оскільки кожен, від виконавця до топ-менеджера, може знайти всю необхідну та корисну для себе інформацію в юридичному довіднику "Doing Business in Ukraine"».

George Grushchenko, Trade Commissioner, Canadian Embassy

 

«Темп змін і коливань сучасної економіки високий, і правила гри змінюються швидко і часто. Для іноземних компаній важко діяти адекватно в такому конкурентному навколишньому середовищі без чудового довідника. "Doing Business in Ukraine" від "Фрішберг та Партнери" є таким посібником. Воно дозволяє бачити. можливості та потенційні перешкоди заздалегідь і виявляє всі подробиці місцевого законодавства, які необхідні для потенційного бізнесмена для успішного входження на ринок. Я хотів би щиро подякувати за можливість користуватися вашою книгою для наших потреб. Завдяки вашій книзі, ми допомагали багатьом компаніям і уникали багатьох проблем».

Kim Chang Sik, Commercial Attache, the Embassy of the Republic of Korea

 

«Я хотів би сказати, що ми можемо справедливо назвати це керівництвом для іноземців у розвитку бізнесу в Україні, оскільки воно містить необхідну інформацію про правила ведення бізнесу на території України, а також посилання на основні закони та положення, що регулюють бізнес в Україні».

Валерий Пальчук, Honorary consul of the Sultanate of Oman in Ukraine

 

«Я впевнена, що ваш український юридичний довідник англійською буде дуже корисним для нашої роботи».

Jolanda Brunetti, Ambassador, Embassy of Italy in Kyiv

 

«Я високо ціную ваші публікації, які ми отримуємо час від часу. Ви, напевно, знаєте, що ми вказуємо вашу фірму як одну з основних при виборі. Ми знаємо вас та ваших колег як високопрофесійних юридичних консультантів у сфері українського законодавства. Ми завжди співпрацювали і дуже цінуємо ваш професіоналізм».

Thomas Heidemann, Beiten Burkhardt, Moscow & Beiten Burkhardt, St. Petersburg

 

«Велике вам дякую за вашу книгу "Doing Business in Ukraine". Це справді чудова робота, і ми, безперечно, користуватимемося нею у будь-якій роботі, з якою ми стикаємося на території України».

Lovells (Moscow Office)

Frishberg & Partners 2022