Публикації

У зв'язку з нашою практикою ми розробили практичні інструкції для того, щоб допомогти нашим клієнтам досягти успіху, ґрунтуючись на численних статтях, брошурах та транскриптах. У брошурах ми розглядаємо різні аспекти українського законодавства, у той час як транскрипти містять інформацію про наші презентації на круглих столах, які ми організовували та спонсорували. Також, нас не раз цитували та інтерв'ювали з багатьох випадків і ми із задоволенням поділимося з вами деякими з наших публікацій.

Важливим є те, що ми написали юридичний довідник "Doing Business in Ukraine", що складається з 650 сторінок, який покриває всі ключові аспекти українського законодавства та практики, включаючи господарське право, злиття та поглинання, нерухомість (комерційну, житлову та промислову), імпорт-експорт, трудове, податкове право, валютне регулювання, банки та банківська діяльність, право на землю, приватизацію та пост-приватизаційні інвестиції, іпотеки, банкрутство, право інтелектуальної власності, судовий процес та арбітраж, політику та корупцію. Ви зможете подивитися зміст тут.

"Frishberg & Partners are a law firm I have had pleasure working with for many years. Their expertise and knowledge of the Ukraine market is unsurpassed and they are excellent in providing considered and hands-on legal expertise. This is reflected clearly in their book on the Ukraine legal environment which is an invaluable source of information for any executive doing business in this market."

Dr. Daniel Thorniley, Senior Vice President, The Economist Group, Vienna

Read all

 

Frishberg & Partners 2022